O mnie

Cieszę się, że zainteresowała Cię moja strona. Zarówno na niej jak i na Youtubie podzielę się z Tobą moim 10-letnim doświadczeniem biznesowym. Pokażę Ci, jak zarabiać w Internecie i tworzyć pasywny dochód. Wpuszczę Cię do moich biznesów od zaplecza, abyś mógł zobaczyć jak je zbudowałem. Dzięki temu poznasz moje podejście oraz zasady jakimi się kieruję i być może zainspirujesz się do stworzenia czegoś własnego. Opieram się na konkretach, liczbach i przykładach – bez owijania w bawełnę. Udowodnię, że biznes może być naprawdę interesujący i daleki od nudy.

PRZYKŁAD

6 lat temu nagrałem dyktafonem szum suszarki do włosów i dodałem na Youtube – tak powstał jeden z moich flagowych biznesów. Obecnie ta suszarka zarobiła dla mnie 65.000 PLN. Gdybyście zapytali o najlepszy zakup mojego życia, nie musiałbym się długo zastanawiać.

O moich osiągnięciach biznesowych pisał m.in. Forbes, Innpoland, PulsBiznesu, Mambiznes, Bankier czy Money.pl.  Współpracowałem z takimi markami jak Lamborghini, Versace czy PayPal.

W czym działam? W czterech obszarach:

1) e-commerce, prowadząc m.in. największy w Europie biznes zajmujący się profesjonalnym przedłużaniem rzęs – Noble Lashes

2) na Youtubie, prowadząc wiele kanałów, głównie dla dzieci

3) jako inwestor giełdowy i nie tylko

4) na rynku nieruchomości komercyjnych i prywatnych

A teraz kącik próżności, czyli kilka bezwstydnych słów o moich osiągnięciach.

W 2017 roku moja firma Noble Lashes została ogłoszona przez Puls Biznesu najszybciej rozwijającym się ecommercem w Polsce, co już przyjemnie połechtało moje ego. Rok później odebrałem z rąk marszałka małopolski „Małopolską Nagrodę Przedsiębiorczości” i wygrałem z największymi kozakami z naszego województwa. W kolejnym roku Lulanko dostało e-Gazelę dla najszybciej rozwijającego się e-commercu i… popadłem w samo zachwyt.

Nie, tak to się nie kończy. Nadal jestem pokorny i staram się ostrożnie stawiać kroki. Uważam, że moim prawdziwym osiągnięciem jest to, że mamy masę klientów w każdym biznesie. To znaczy więcej niż tysiąc nagród, bo pokazuje, że moje biznesy są wartościowe dla ludzi.

Biznes jest dla mnie nie tylko sposobem na życie, ale także pasją, którą postaram się Ciebie „zarazić”.