Youtube

Prowadzę najprawdopodobniej najnudniejszy kanał na Youtube. Każdy kto go włącza, po chwili zasypia. Tak, ten kanał zajmuje się białymi szumami i usypia dzieci. Mam też inne kanały jak Piesio TV z bajkami i piosenkami, Golden Sunset z muzyką klasyczną i relaksacyjną czy Bedroom Music z muzyką do… #tegoiowego.  Ogólnie mam tych kanałów kilkanaście, ale moim flagowym projektem na Youtubie jest Lulanko. Pomogliśmy już usnąć milionom dzieciaczków i jesteśmy w 200 najlepszych kanałów na Youtube w Polsce. Naszymi autorskimi piosenkami rozśmieszamy miliony dzieci nie tylko na Youtubie, ale też w telewizji na 4Fun Kids czy Top Kids Junior.

Dwa lata temu Lulanko przekształciło się z firmy jednoosobowej w poważny przeBIZNES. Wprowadziliśmy urządzenie Jajko-Usypiajkę do usypiania dzieci i…  się zaczęło. Z kilkudziesięciu tysięcy złotych urośliśmy do 1,8 mln rocznych przychodów. Zostaliśmy najdynamiczniej rosnącym e-commercem 2019 roku. Cały ten sukces oparliśmy na popularności naszego kanału na Youtubie.

Lulanko to trzy mega kreatywne osoby oraz kilkunastu podwykonawców. Już od 5 lat szumimy, wyciszamy, usypiamy i… zarabiamy kokosy na Youtubie. Dokładne liczby możecie obejrzeć w moim filmie Ile można zarobić na YouTube na jednym kanale?